Przebieg zabiegu Endermologie® Alliance

section-c1587ec

Endermologie® LPG Alliance Lab to masaż mechaniczny wykorzystujący podcisnienie.

Technika opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie masowana jest przez elektronicznie sterowaną rolkę oraz klapkę, zaś pełną mobilizację tkanek uzyskuje się poprzez zmienne kierunki i różne prędkości obrotu. Dzięki zupełnie nowym głowicą zabiegowym endermologia Alliance, nieporównywalnie z żadną inną technologią oddziałuje na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, daje potrójny efekt wyszczuplenia, wygładzenia oraz ujędrnienia skóry. Po pobudzeniu komórek tłuszczowych (adipocytów) dochodzi do naturalnego uwalniania tłuszczu, nawet takiego, który jest oporny na działanie diety i aktywności fizycznej.

https://endermologialublin.pl/wp-content/uploads/2019/04/przebieg_1-517x324.jpg
https://endermologialublin.pl/wp-content/uploads/2019/04/wskaznia_2-517x388.jpg

W trakcie zabiegu przywrócona zostaje również prawidłowa wymiana płynów ustrojowych w procesie krążenia, co minimalizuje symptomy związane z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Terapia, także w naturalny sposób reaktywuje komórki fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, które dają efekt zagęszczenia skóry i trwałego liftingu. Wyczuwalne podczas całego zabiegu wibracje (częstotliwość w Hz) sprawiają, że endermologia jest bardzo przyjemna i bezbolesna. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium „Endermowear”, który ułatwia poślizg rolki i klapki na powierzchni ciała, zapewnia optymalną moc zabiegu, daje możliwość wykonywania płynnych manewrów oraz gwarantuje poczucie intymności.

section-50a9d83

Endermologie ® Alliance w liczbach:

  • ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO 1-WSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
  • SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH
  • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE
  • GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. „TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY
section-854a8db
https://endermologialublin.pl/wp-content/uploads/2019/04/wskazania_przebieg-517x388.jpg

Jak długo trwa zabieg Endermologie® Alliance i jak często go powtarzamy?

Zabieg Endermologie® Alliance trwa 40 minut podczas którego skupiamy się na 4 partiach zabiegowych.

Pełna kuracja przynosząca oczekiwane efekty powinna obejmować 10-15 zabiegów.

Pierwsze rezultaty pojawiają się najczęściej po pierwszych 3 zabiegach wykonywanych w regularnych odstępach czasu. Dla utrzymania efektów, zaleca się powtarzać zabiegi minimum 1 raz w miesiącu.